Multimode Micro OTDR: 850/1300nm

Multimode Micro OTDR Kit
33-960-1

  •     Manual mode allows users to define all test parameters.
  •     Short attenuation and event dead zones for accurate location and characterization of events. Suitable for even the shortest fiber links.
  •     Two wavelength "autotest" function with automatic adjustment of test parameters
  •     Real-time mode for troubleshooting. Useful when trying to identify intermittent problems.
  •     Clear characterization of events
  •     Fast data acquisition

     
  •     Interchangeable fiber adapters with a wide variety of available configurations
  •     PC Software included. Reports in Bellcore™ format
  •     Color display
  •     USB connection to thumbdrives or PCs.
  •     Optional Certifying OTDR firmware
  •     Optional macro bend detection on singlemode fibers
  •     Video inspection probe ready
  •     Multimode OTDR for 850 nm and 1300 nm

QUAD Micro OTDR: 850/1300nm + 1310/1550nm

 

QUAD Micro OTDR Kit33-960-3

  •     Manual mode allows users to define all test parameters.
  •     Short attenuation and event dead zones for accurate location and characterization of events. Suitable for even the shortest fiber links.
  •     Two wavelength "autotest" function with automatic adjustment of test parameters
  •     Real-time mode for troubleshooting. Useful when trying to identify intermittent problems.
  •     Clear characaterization of events

     
  •     Fast data acquisition
  •     Interchangeable fiber adapters with a wide variety of available configurations
  •     PC Software included. Reports in Bellcore™ format
  •     Color display
  •     USB connection to thumbdrives or PCs.
  •     Optional Certifying OTDR firmware
  •     Optional macro bend detection on singlemode fibers
  •     Video inspection probe ready
  •     Provides all the same features as the 33-960-1, and also incorporates an additional test port for 1310nm and 1550nm.

Podpora

T: +386 (1) 420-51-50
E: info (at) fibernet.si

Partnerji

Izpostavljamo

  • Za dodatne informacije nas pokličite 01 420 51 50 ali...

    Več
  • IT-varnost? Življenjsko zavarovanje za vaš IT in podatke!

    ...

    Več
  • Uredba omogoča gospodinjskim in malim poslovnim odjemalcem samooskrbo z električno energijo...

    Več

Naša spletna stran uporablja piškotke, ki se naložijo na vaš računalnik. Ali se za boljše delovanje strani strinjate z njihovo uporabo?

Več o uporabi piškotkov

Uporaba piškotkov na naši spletni strani

Pravna podlaga

Podlaga za obvestilo je spremenjeni Zakon o elektronskih komunikacijah (Uradni list št. 109/2012; v nadaljevanju ZEKom-1), ki je začel veljati v začetku leta 2013. Prinesel je nova pravila glede uporabe piškotkov in podobnih tehnologij za shranjevanje informacij ali dostop do informacij, shranjenih na računalniku ali mobilni napravi uporabnika.

Kaj so piškotki?

Piškotki so majhne datoteke, pomembne za delovanje spletnih strani, največkrat z namenom, da je uporabnikova izkušnja boljša.

Piškotek običajno vsebuje zaporedje črk in številk, ki se naloži na uporabnikov računalnik, ko ta obišče določeno spletno stran. Ob vsakem ponovnem obisku bo spletna stran pridobila podatek o naloženem piškotku in uporabnika prepoznala.

Poleg funkcije izboljšanja uporabniške izkušnje je njihov namen različen. Piškotki se lahko uporabljajo tudi za analizo vedenja ali prepoznavanje uporabnikov. Zato ločimo različne vrste piškotkov.

Vrste piškotkov, ki jih uporabljamo na tej spletni strani

Piškotki, ki jih uporabljamo na tej strani sledijo smernicam:

1. Nujno potrebni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo uporabo nujno potrebnih komponent za pravilno delovanje spletne strani. Brez teh piškotov servisi, ki jih želite uporabljati na tej spletni strani, ne bi delovali pravilno (npr. prijava, nakupni proces, ...).

2. Izkustveni piškotki

Tovrstni piškotki zbirajo podatke, kako se uporabniki vedejo na spletni strani z namenom izboljšanja izkustvene komponente spletne strani (npr. katere dele spletne strani obiskujejo najpogosteje). Ti piškotki ne zbirajo informacij, preko katerih bi lahko identificirali uporabnika.

3. Funkcionalni piškotki

Tovrstni piškotki omogočajo spletni strani, da si zapomni nekatere vaše nastavitve in izbire (npr. uporabniško ime, jezik, regijo) in zagotavlja napredne, personalizirane funkcije. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletni strani.

4. Oglasni ali ciljani piškotki

Tovrstne piškotke najpogosteje uporabljajo oglaševalska in družabna omrežja (tretje strani) z namenom, da vam prikažejo bolj ciljane oglase, omejujejo ponavljanje oglasov ali merijo učinkovitost oglaševalskih akcij. Tovrstni piškotki lahko omogočajo sledenje vašim akcijam na spletu.

Nadzor piškotkov

Za uporabo piškotkov se odločate sami. Piškotke lahko vedno odstranite in s tem odstranite vašo prepoznavnost na spletu. Prav tako večino brskalnikov lahko nastavite tako, da piškotkov ne shranjujejo.

Za informacije o možnostih posameznih brskalnikov predlagamo, da si ogledate nastavitve.

Upravljalec piškotkov

Fibernet d.o.o.